inst
23 اسفند 1401 - 21:40

حوادث چهارشنبه سوری کاهشی است/شهروندان راه را برای عبور خودروهای امدادی باز کنند

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به چهارشنبه آخر سال گفت: از شهروندان می خواهیم در این روز مسیر را برای عبور خودروهای امدادی باز کنند تا خودروها سریعا به محل حادثه برسند چرا که جان شهروندان بسیار اهمیت دارد.

قدرت الله محمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به چهارشنبه آخر سال گفت: از شهروندان می خواهیم در این روز مسیر را برای عبور خودروهای امدادی باز کنند تا خودروها سریعا به محل حادثه برسند چرا که جان شهروندان بسیار اهمیت دارد.

وی با بیان اینکه خدا رو شکر میزان حوادث روند کاهشی دارد، گفت: شهروندان مراقب فرزندان خود دراین روز باشند و اجازه کارهای خطرناک به آنها ندهند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در خصوص تعداد مصدوم های حوادث چهارشنبه آخر سال گفت: تعداد مصدوم ها را اورژانس اعلام می کند.

محمدی با بیان اینکه وسایل آتش‌بازی خطرناک‌تر از سال‌های قبل شده‌اند، گفت: به عنوان مثال بالون آرزوها وسیله بسیار خطرناکی است چرا که معلوم نیست دقیقاً کجا فرود می‌آید.

وی از مردم  درخواست کرد  از بمب‌های صوتی نزدیک خانه‌های مردم و بیمارستان‌ها  استفاده نکنند و همچنین از روی آتش با لباس های بلند و پلاستیکی نپرند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1093332