inst
23 اسفند 1401 - 22:33

انفجار نارنجک های دست ساز در جاده ورامین/مغازه لوازم خانگی در آتش سوخت

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران به حریقی که در 3 راه دلاوران رخ داد اشاره کرد و گفت: یک مغازه لوازم خانگی دچار حریق شد. در مقابل مغازه افراد در حال آتش بازی بودند که آتش به تابلوی مغازه سرایت و بعد داخل مغازه هم آتش گرفت.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی فارس به حریقی که در 3 راه دلاوران رخ داد اشاره کرد و گفت: یک مغازه لوازم خانگی دچار حریق شد. در مقابل مغازه  افراد در حال آتش بازی بودند که آتش به تابلوی مغازه سرایت و بعد داخل مغازه هم آتش می گیرد.

وی ادامه داد: ماموران ایستگاه 17 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران به محل حادثه اعزام و حریق را اطفا کردند در این حادثه خوشبختانه  مصدوم و کشته نداشتیم.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران همچنین به حریقی که در جاده ورامین رخ داده بود اشاره کرد و گفت: این حادثه در یک مجتمع مسکونی رخ داد و در طبقه منهای یک این ساختمان دو نوجوان که از قبل نارنجک درست کرده و در آنجا نگهداری می کردند، هنگام خروج نارنجک ها ناگهان این مواد محترقه آتش می گیرد و این دو نوجوان مصدوم می شوند.

ملکی گفت: ماموران ایستگاه 86 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران به محل  حادثه اعزام می شوند و قبل رسیدن آتش نشانان مصدومان را از محل حادثه برده بودند. اما مردم می گفتند که این دو نوجوانان از ناحیه دست آسیب دیده بودند. آتش نشانان محل را ایمن سازی و به ایستگاه خود بازگشتند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1093487