inst
25 اسفند 1401 - 22:23

تغییرات مدیریتی در کرمانشاه در سال آینده انجام می‌شود

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروزی، گفت: تغییرات مدیریتی در استان کرمانشاه در سال آینده انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدطیب صحرایی بعد از ظهر پنجشنبه در نشست با جمعی از فعالان فرهنگی که در محل سالن جلسات استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: معتقدم که ظرفیت‌ها و مزیت‌های استان کرمانشاه فراوان است و باید تلاش کنیم تا این ظرفیت‌ها شکوفا و به توسعه استان منجر شود.

وی بهبود شرایط استان را در گرو هم اندیشی، وحدت و توجه و تمرکز بر اهداف انقلاب اسلامی و منویات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی هر چه که به منویات و سفارشات امامین انقلاب توجه شده توفیق در کارها حاصل شده اما هر کجا که در راستای این امر مهم کوتاهی شده، کارها با توفیق همراه نبوده‌اند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه تفکر انقلابی، تفکر نجات بخش ایران اسلامی است، خاطرنشان کرد: ما باید یک ایده و تفکر داشته باشیم که بر اساس آن اقدام کنیم و اگر هدف مشخص نباشد در کارها سردرگم خواهیم شد و باید توجه داشته باشیم که تفکر انقلابی، تفکر نجات بخش ایران اسلامی است.

صحرایی با تاکید بر رفع مشکلات و غفلت‌های صورت گرفته برای توسعه استان کرمانشاه طی سنوات گذشته، گفت: ما باید اهداف خود را روشن و بر مسیر انقلاب قرار دهیم زیرا عزت و رفاه مردم در این مسیر حاصل می‌شود.

وی با بیان اینکه برای اثرگذاری بیشتر در روند توسعه استان تغییر مدیران باید بر اساس هدف مشخص استوار شود، تصریح کرد: در تغییر مدیریتی باید به دنبال اهداف متعالی اسلام و خدمتگزاری بیشتر به مردم باشیم و فردی به کار گرفته شود که توانمندتر و جهادی تر باشد.

استاندار کرمانشاه گفت: برای جلوگیری از هر گونه کاهش ارائه خدمات در ادارات به مردم و همچنین برای افزایش سطح کیفی و کمی خدمات و تسهیلات نوروزی به مسافرین نوروزی فعلاً تغییر بعضی از مدیریت‌ها را به بعد از سال جدید موکول کردیم و بعد از تعطیلات این تغییرات اعلام خواهد شد.

صحرایی ادامه داد: در سال جدید با تغییراتی که در بعضی از پست‌های مدیریتی استان رخ خواهد داد با تمامی جدیت و تلاش برای آبادانی و رفاه مردم عزیز استان حرکت خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه اشتغال و ازدواج جوانان و رفع مشکلات مربوط به ناهنجاری‌های اجتماعی از برنامه‌های اساسی استان است، تصریح کرد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری دمیدن روح امیدواری در جامعه از مهمترین جهادها است و معظم له به ایجاد امید واقعی و پرهیز از امید دادن واهی تاکید دارند و همه باید با تلاش، جدیت و افزایش تولید و توسعه کار، روح امیدواری را در جامعه گسترش دهیم.

استاندار کرمانشاه گفت: برای رفع مشکلات و کمک به هم افزایی در استان حاضرم که با گروه‌های مختلف از جمله رسانه‌ها و فعالان فرهنگی و سایر گروه‌ها دیدار و هم اندیشی مستمر حتی در روز اول فروردین ماه داشته باشم و این موضوع را نیز روز گذشته در دیدار با اصحاب رسانه مطرح کردم.

صحرایی، عامل مهم برای پیشرفت را داشتن روحیه خدمت، تلاش و پیگیری مستمر عنوان و تصریح کرد: استان را با مشکلات عدیده تحویل گرفتم اما به لطف خدا و تلاش جهاد گونه و هم اندیشی و هم افزایی در استان این مشکلات حل خواهد شد.

استاندار کرمانشاه در پایان با بیان اینکه باید مطالبه گری را به اقدام عملی، هم اندیشی و همفکری برای رسیدن به توسعه پایدار در استان تبدیل کنیم، گفت: برای حل مشکلات در استان به هم اندیشی، همفکری، همکاری و همراهی گروه‌های مختلف نیاز داریم و هر کجا با یکدیگر وحدت داشته باشیم حتماً موفق خواهیم شد و این وعده و سنت الهی است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1096660